• Mikrotik S+85DLC03D SFP+ module 10GMulti Mode 300m

Detaylar

Product code S+85DLC03D

Data Rate 10G

Distance 300m

Mode MM

Wavelength 850nm

Connector LC

Format SFP+

Mikrotik S+85DLC03D SFP+ module 10GMulti Mode 300m

  • Marka: Mikrotik
  • Ürün Kodu: 262
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 0,00TL

  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Etiketler: Mikrotik S+85DLC03D SFP+ module 10GMulti Mode 300m Mikrotik, S+85DLC03D SFP+, module, 10GMulti, Mode 300m