• Mikrotik S-31DLC20D SFP module 1.25G SM 20km1310nm

Detaylar

Product code S-31DLC20D

Mode SM

Data Rate 1.25G

Distance 20KM

Wavelength 1310nm

Connector Dual LC

Format SFP

Mikrotik S-31DLC20D SFP module 1.25G SM 20km1310nm

  • Marka: Mikrotik
  • Ürün Kodu: 263
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 0,00TL

  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Etiketler: Mikrotik S-31DLC20D SFP module 1.25G SM 20km1310nm Mikrotik, S-31DLC20D, SFP, module, 1.25G, SM 20km1310nm